ŚRODA, 27 MAJ 2015R.
PRZYJAZNA ATMOSFERA WYMIANY MIĘDZYNARODOWE CZTERY JĘZYKI OBCE NAJLEPSZE WYNIKI EGZAMINÓW
SZKOŁA
NASZE CELE
NASZE SUKCESY
FORMACJA DUCHOWA
KADRA
MEDIA O NAS
DOKUMENTY SZKOŁY

DLA UCZNIÓW
SAMORZĄD
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PODRĘCZNIKI

DLA RODZICÓW
KONSULTACJE
CIEKAWE LINKI
PŁATNOŚCI

POZOSTAŁE
MANUFAKTURA ROZMAITOŚCI
MELCHIOROWE TALENTY
WOLONTARIAT
DO POBRANIA


News Katol - gazetka szkolna


AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie Informacja. W dniu 27 maja 2015 r. o godz. 16.30. odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów. Nauczyciele uczący w gimnazjum i liceum będą pełnili dyżur w pokoju nauczycielskim.
więcej
Nabór do liceum Rozpoczął się nabór młodzieży zarówno do katolickiego liceum, jak i katolickiego gimnazjum im. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie. Dyrektor katolickiej szkoły, ks. Tomasz Sroka, wraz z gronem pedagogicznym serdecznie zapraszają młode osoby do podjęcia nauki w tejże placówce, której mocną stroną jest przede wszystkim wychowanie katolickie dające nadzieję młodemu człowiekowi. "Celem szkoły jest wychowanie człowieka mądrego", dlatego kadrę nauczycielską tworzą osoby z pasją i talentem do nauczania.
więcej
Katolickie Liceum. Msza św. w intencji tegorocznych maturzystów 24 kwietnia młodzież klas trzecich Katolickiego Liceum im. św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie zgromadziła się na Mszy św., by podziękować Bogu za czas nauki i nowych doświadczeń, ale również po to, by prosić o światło Ducha Świętego na czas egzaminu maturalnego. Mszę św. w intencji tegorocznych maturzystów sprawował dyrektor placówki ksiądz Tomasz Sroka. Kazanie wygłosił ks. Andrzej Kozubski, kierując wiele ciepłych słów w stronę młodzieży szkół katolickich.
więcej
DOBRE WYKSZTAŁCENIE I wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich Dobry dyrektor, nauczyciele z pasją i zaangażowaniem, sprzyjająca atmosfera i szerokie perspektywy… to oczekiwania każdego rodzica, który stoi przed wyborem szkoły dla swojego dziecka, a także młodego człowieka, który dokonuje pierwszych samodzielnych wyborów. - Każdy, kto chciałby zdobyć dobre wykształcenie i odpowiednie wychowanie w dobrej szkole katolickiej – powinien przyjść tutaj... – powiedział bp Roman Pindel nominując na stanowisko dyrektora Gimnazjum i Liceum im. św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie księdza Tomasza Srokę.
więcej
Język niemiecki odnosi sukces!!! Finalistka etapu okręgowego z Olimpiady Języka Niemieckiego - Angelika Żwak kl.II KLO.
więcej

Archiwum

List gratulacyjny
pdf

KALENDARIUM

27.05

Spotkanie wychowawców z Rodzicami godz. 16.30

2-7.04

Wielkanocna przerwa świąteczna

Kalendarium roku szkolnego 2014/2015


NASZA SZKOŁA

IMPREZY WEWNĄTRZSZKOLNE
Historia szkoły
Szkoła w środowisku
lokalnym
PARTNERZY

15-LECIE