NIEDZIELA, 31 SIERPIEŃ 2014R.
PRZYJAZNA ATMOSFERA WYMIANY MIĘDZYNARODOWE CZTERY JĘZYKI OBCE NAJLEPSZE WYNIKI EGZAMINÓW
SZKOŁA
NASZE CELE
NASZE SUKCESY
FORMACJA DUCHOWA
KADRA
MEDIA O NAS
DOKUMENTY SZKOŁY

DLA UCZNIÓW
SAMORZĄD
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA DODATKOWE
PODRĘCZNIKI

DLA RODZICÓW
KONSULTACJE
CIEKAWE LINKI
PŁATNOŚCI

POZOSTAŁE
MANUFAKTURA ROZMAITOŚCI
MELCHIOROWE TALENTY
WOLONTARIAT
DO POBRANIA


News Katol - gazetka szkolna
AKTUALNOŚCI

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 9.00 - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w auli szkoły dla uczniów i rodziców KLO 9.30 - spotkanie w klasach z wychowawcami.
więcej
Zabawa z chemią... Podczas dni otwartych uczniowie szkół podstawowych byli świadkami ciekawych eksperymentów chemicznych, które przygotowała I KLO wraz z mgr Aleksandrą Siekierka.
więcej
Katol szkołą perspektyw ! Jaką szkołę wybrać, aby móc w pełni rozwijać swoje talenty i umiejętności ? Nie jest łatwo podjąć odpowiednią i rozsądną decyzję, w szczególności, jeżeli owa decyzja rzutuje na naszą przyszłość i to od niej zależy nasze "być, albo nie być" na rynku pracy. Takie właśnie wyzwanie stoi przed każdym gimnazjalistą, jak i szóstoklasistą.
więcej
Projekt Unijny - Liceum Perspektyw Uczniowie, którzy biorą udział w zajęciach projektu „Liceum perspektyw” nie tylko poszerzają swoją wiedzę, ale angażują się emocjonalnie , wyzwalając swoją aktywność i zwiększając swoją pewność siebie.
więcej
Dlaczego warto? Dlatego, że nasze Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. św. Melchiora Grodzieckiego to szkoły bardzo dobre, o czym świadczą chociażby nasze najnowsze osiągnięcia. Jest się czym chwalić :
więcej

Archiwum

List gratulacyjny
pdf

KALENDARIUM

01.09

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego aula godz.9.00

Kalendarium roku szkolnego 2013/2014


NASZA SZKOŁA

IMPREZY WEWNĄTRZSZKOLNE
Historia szkoły
Szkoła w środowisku
lokalnym
PARTNERZY

15-LECIE